Повідомлення про початок здійснення містобудівного моніторингу

Дата: 30.08.2023 14:54

Фото без опису

Повідомлення про початок здійснення містобудівного моніторингу «Генерального плану смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області (з розвитком оздоровчо-рекреаційної зони)», розробленого ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Дніпромісто» імені Ю.М. Білоконя у 2013 році

Здійснення містобудівного моніторингу передбаченого Порядком проведення містобудівного моніторингу, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 170 від 01.09.2011 року та Внесеними змінами до Порядку проведення містобудівного моніторингу, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №333 від 14.12.2021 року.

Замовником проекту містобудівного моніторингу є Сатанівська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області, а розробником – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС». Підстава розроблення – Рішення Сатанівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області № 16/23-2023 від 05 квітня 2023 року.

Відповідальним за забезпечення приймання пропозицій громадськості є Спеціаліст відділу земельних відносин – Новоселецька Оксана 0684217273.

Прийом пропозицій розпочинається не раніше ніж через 2 робочі дні після публікації даного інформаційного повідомлення, триває не менше ніж 10 робочих днів та завершується не пізніше ніж за 5 робочих днів до публікації проєкту аналітичного звіту містобудівного моніторингу. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.