Матеріальна допомога від БФ “Посмішка ЮА”

Дата: 28.07.2023 12:06

02.08 о 10:00, в приміщенні Центру надання соціальних послуг смт Сатанів по вул.Богдана Хмельницького 43 благодійний фонд "Посмішка ЮА" в партнерстві з місією JERU (міжнародні неурядові організації Welthungerhilfe, Concern Worldwide і CESVI) буде проводити збір даних для надання грошової допомоги ВПО для підтримки життя на новому місці.

Матеріальна допомога надається в розмірі 2220 гривень на кожного з членів родини та розраховується на три місяці.

Критерії для участі у програмі грошової допомоги:

Ви є внутрішньо переміщеною особою та не отримували впродовж останніх 30 днів іншої допомоги від неурядових та міжнародних організацій.

Ви відповідаєте одному або декільком із наведених нижче критеріїв вразливості:

- багатодітна сім’я;

- родина з однією або декількома особами з особливими потребами, а саме такі, що мають: інвалідність, хронічні захворювання тощо;

- родина, яку очолює одна/кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше), або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.

Під час реєстрації при собі необхідно мати ОРИГІНАЛИ ТАКИХ ДОКУМЕНТІВ:

- Довідка ВПО.

- Ідентифікаційний код на дорослих (дитині по можливості).

- Паспорт громадянина України на кожного члена родини, за відсутністю - інші документи, які посвідчують особу.

- Свідоцтво про народження дитини.

- Виписка з реквізитами з банку ОДНОГО члена родини, на якого буде нарахована допомога за ВСІХ членів родини у форматі IBAN).

Після перевірки даних, JERU повідомить зареєстрованих осіб про результати (позитивні чи негативні) їх реєстрації впродовж 15-20 робочих днів.

У разі виникнення запитань звертайтесь на гарячу лінію фонду "Посмішка ЮА":  +38 050 460 22 40