Рятувальники стежать за пожежною безпекою хлібних ланів краю

Дата: 19.07.2023 08:53

18 липня рятувальники Хмельницького районного здійснили інформаційно-профілактичні заходи із працівниками сільгосппідприємства.

Під час бесід, представникам підприємства фахівці ДСНС нагадали, що відповідно до вимог правил пожежної безпеки, поля мають бути обкошені та оборані, також має бути забезпечена обов'язкова наявність попереджувальних знаків щодо заборони паління і користування відкритим вогнем.

Також, надзвичайники перевірили стан утримання техніки та агрегатів, які задіяна на збиранні й транспортуванні врожаю, забезпеченість їх первинними засобами пожежогасіння.

Наприкінці рейдовики ДСНС розповіли аграріям та персоналу послідовність дій при виявлені підозрілих та вибухонебезпечних предметів.