«В єдності наша сила: Хмельниччина»

Дата: 13.07.2023 09:34

Хмельницька обласна військова адміністрація, управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОВА, молодіжна рада при обласній державній адміністрації спільно з молодіжним центром запрошують молодь Хмельниччини взяти участь в обласному форумі «В єдності наша сила: Хмельниччина», який відбудеться 10 серпня 2023 року в приміщенні Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (вул. Кам’янецька, 3, м. Хмельницький).

Разом із представниками влади, волонтерами, тренерами, підприємцями та громадськістю буде обговорено ряд пріоритетних питань:

• внесок та важливість молоді в пришвидшення перемоги України;
  • участь молодих людей у прийнятті рішень на усіх рівнях;
  • молодіжне підприємництво;
  • подолання травм, спричинених війною;
  • відновлення та модернізація молодіжної інфраструктури тощо.

Запрошуємо до участі у форумі представників територіальних громад, які прагнуть змінювати суспільство та зацікавлені в розвитку молодіжної сфери Хмельниччини! Просимо поширити зазначену інформацію серед активної молоді, громадських організацій та зацікавлених осіб Вашої громади, а також на інтернет-платформах.

Попередня обов’язкова реєстрація учасників до 28 липня 2023 року за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1g2dhwKDNBblk7UUDVdEjfepPTE26wq3dGPTxHz5qcfs/edit.
Контактна особа: Рашина Інна Олександрівна, головний спеціаліст відділу молоді управління управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОВА (тел: 097-608-22-44).

Заступник начальника обласної військової адміністрації Володимир ЮР’ЄВ