Повідомлення про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документів державного планування містобудівної документації

Дата: 22.06.2023 11:06

1) За рішенням Сатанівської селищної ради від 16 лютого 2022 р. № 21/15-2022 «Про надання дозволу територіальній громаді в особі Сатанівської селищної ради на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Сатанівської громади» розробляється ДДП: «Генеральний план села Бубнівка Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-796-23; «Генеральний план села Веселець Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-797-23; «Генеральний план села Жаглівка Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-798-23; «Генеральний план села Журавлинці Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-799-23; «Генеральний план села Калинівка Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-800-23; «Генеральний план села Куманів Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-802-23; «Генеральний план села Курівка Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-803-23; «Генеральний план села Липівка Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-805-23; «Генеральний план села Ліпибоки Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-808-23; «Генеральний план села Мартинківці Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-809-23; «Генеральний план села Олександрівка Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-810-23; «Генеральний план села Тарасівка Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-812-23; «Генеральний план села Хоптинці Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області» », реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-813-23та «Внесення змін до генерального плану смт Сатанів Сатанівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 22-06-811-23; а також стратегічна екологічна оцінка (далі СЕО) до них у порядку, встановленому ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

2) Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Сатанівська селищна рада Хмельницької області.

3) Процедура громадського обговорення заяви про визначення обсягу СЕО, у тому числі:

а) дата початку та строки громадського обговорення – 10 днів починаючи з 22 червня 2023 по 01 липня 2023 включно;

б) способи участі громадськості:

- надання письмових зауважень і пропозицій у друкованому та електронному вигляді до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: вул. Бузкова, 135 Ж, смт Сатанів, Хмельницький район, Хмельницька область, 32034; на електронну адресу:satanivgromada@ukr.net;

- надання пропозицій і зауважень до Заяв про визначення обсягу СЕО шляхом внесення таких зауважень до онлайн-платформи «ЕкоСистема» за посиланням https://eco.gov.ua/, в розділі «Адміністративні послуги» за реєстраційними номерами справ Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.

в) необхідність проведення громадських слухань: відсутня;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Сатанівська селищна рада Хмельницької області (вул. Бузкова, 135 Ж, смт Сатанів, Хмельницький район, Хмельницька область, 32034); також із Заявою про визначення обсягу СЕО можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті Сатанівської селищної ради: satanivska-gromada.gov.ua.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО, його поштова та електронна адреси: Сатанівська селищна рада Хмельницької області (вул. Бузкова, 135 Ж, смт Сатанів, Хмельницький район, Хмельницька область, 32034; satanivgromada@ukr.net), строки подання зауважень і пропозицій: від 22 червня 2023 року і триває до 01 липня 2023 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Сатанівська селищна рада Хмельницької області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.