Напередодні Дня Матері працівники Сатанівської селищної ради відвідали матерів полеглих Героїв
Дата: 12.05.2023 16:16
Кількість переглядів: 856
Напередодні Дня Матері, працівники виконавчого комітету Сатанівської селищної ради спільно з працівниками КУ "Центр надання соціальних послуг Сатанівська селищна рада" відвідали матерів полеглих Героїв. Під час зустрічей були обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення, висловлені слова підтримки, слова вдячності матерям за виховання справжніх Героїв та патріотів нашої Держави!
На прикладі їх героїчних вчинків виховуються майбутні покоління Українців - відважних, сміливих, вільних, нескорених і щасливих мешканців незалежної України!
Слава Героям!