Прийміть щирі вітання зі Світлим Святом — Великоднем!

Дата: 16.04.2023 08:52

Сьогодні серце кожного християнина сповнюється особливої радості та любові до ближніх, а у душах пробуджуються надії та сподівання на краще.

Це вже другий Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації, героїзму української армії, невтомності українських волонтерів. Багатовічне українське привітання: «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» набуло особливого значення.

Тож вшануємо Героїв, які в холодних окопах роблять все можливе, щоб українці зустріли Христове Воскресіння. Вічна пам'ять загиблим, які віддали своє життя за УКРАЇНУ.

Світле Христове Воскресіння – це, у першу чергу, символ перемоги добра над злом. Сьогодні українська нація також творить свою перемогу над темними силами зла. І нехай Божа милість, взаємна повага та прагнення до єдиної мети допоможуть нам здобути мир на нашій, Богом даній землі!

Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість Перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!