Наша допомога вже надійшла до парамедиків і рятує життя наших воїнів

Дата: 28.03.2023 15:07

Гуманітарна допомога для парамедиків на Запорізькому напрямку,  про збір якої ми оголошували 7 березня 2023 року, успішно досягла місця призначення і використовується для порятунку життів наших воїнів! Організатори збору висловлюють вдячність всім, хто долучився до цієї благородної справи.

Одна з парамедиків, яка була ініціатором збору, Аліна - наша землячка, зазначила: "Ми сильні, тому що ми РАЗОМ! Велика подяка моїм рідним, знайомим і незнайомим людям, землякам з Сатанівської громади!"

Якщо у вас є можливість, не забувайте продовжувати допомагати та підтримувати наших захисників на передовій. Завдяки Збройним Силам України, територія Сатанівської громади залишалась недоторканою для російських окупантів, а ми, у свою чергу, маємо бути для ЗСУ надійним тилом.