Сатанівська селищна рада запрошує на співбесіду про заміщення вакантної посади директора КП «Сатанівське»

Дата: 20.03.2023 11:26

Загальні вимоги до претендентів: громадянство України, вища  освіта, стаж роботи на керівних посадах, вільне володіння державною мовою, навичками роботи на  комп’ютері, спеціальними програмами та вміння  працювати з іншими технічними засобами,  необхідними для виконання службових обов’язків.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається: +380673400764 з 8.00 до 17.00 у робочі дні або за адресою: адмінбудівля Сатанівської селищної ради, вул.Бузкова 135 Ж, смт Сатанів, Хмельницький район Хмельницької області, 32034.

Відповідно до норм, закріплених у ч. 5 ст. 10 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" від 12.05.2015 р. № 389-VIII, роз’яснень НАДС про порядок призначення на посади керівників комунальних установ під час воєнного стану, особа, яка претендує на зайняття посади керівника комунального підприємства, установи, організації, у період дії воєнного стану подає до такого органу заяву, заповнену особову картку встановленого зразка та документи, що підтверджують наявність у неї громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад та не подає антикорупційну декларацію.