Сатанів збирає таланти: відбувся перший конкурс-огляд читців Т. Г. Шевченка «Тобі, Кобзарю, наші думи»

Дата: 10.03.2023 23:59

Фото: Перший володар гран-прі конкурсу-огляду читців Т. Г. Шевченка «Тобі, Кобзарю, наші думи»

10 березня, у Сатанівському Міському будинку культури відбувся перший територіальний конкурс-огляд читців Т. Г. Шевченка «Тобі, Кобзарю, наші думи». Захід, який було проведено з нагоди 209-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, був організований Сатанівським Міським будинком культури спільно з відділом культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради.

За участю 24 конкурсантів зі шкіл, будинків культури та клубів Сатанівської громади, конкурс створено з метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення обдарованої молоді, залучення до заходів спрямованих на вшанування пам'яті Кобзаря та визначення перспективи розвитку аматорського мистецтва на наступні роки.

Конкурсанти продемонстрували свої вміння та таланти в читанні віршів Тараса Шевченка, що сприяло створенню особливої атмосфери на заході. Журі конкурсу відзначило високий рівень підготовки та виступу кожного учасника.

Фото: Організатори та перші учасники конкурсу-огляду «Тобі, Кобзарю, наші думи»

Першим володарем гран-прі конкурсу став Богдан Фандира.

Переможці в групі середньої вікової категорії:

Диплом І ступеня — Суходоля Софія;

Диплом ІІ ступеня — Польова Тетяна;

Диплом ІІІ ступеня — Белей Даниїл.

Переможці в групі старшої вікової категорії:

Диплом І ступеня  — Сизоненко Єлизавета;

Диплом ІІ ступеня — Смолінська Христина;

Диплом ІІІ ступеня — Пастернак Тетяна.

Всі учасники отримали пам'ятні відзнаки, а також солодкі подарунки від ГО "За конкретні справи"

Ми вітаємо переможців та всіх учасників і висловлюємо подяку організаторам та журі за проведення цього важливого заходу в нашій громаді.