Мітинг-реквієм до Дня героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 15:53

Фото без описуСьогодні в селищі Сатанів відбувся мітинг-реквієм до Дня героїв Небесної Сотні. До присутніх на заході звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Сатанівської селищної ради Вадим Пунда, який наголосив на важливості вшанування пам'яті тих, хто пожертвував своїм життям за майбутнє України. Він закликав усіх громадян не забувати жертву, яку принесла Небесна Сотня.

Фото без описуБула це нерівна боротьба, де сила стояла проти гарячого серця, зло – проти добра, а куля – проти мрії. Проте ми повинні жити так, щоб наші герої - сотня апостолів правди і свободи, які пильно спостерігають за нами з небес, бачили, що їхня мрія про гідне життя та процвітання України отримує крила, зміцнюється і стає все більш реальною.

Важливо зазначити, що з 2014 року в боротьбі за незалежність України загинуло 19 жителів Сатанівської громади. Їх ми назавжди запам’ятаємо як героїв, які віддали своє життя за свободу та демократію в нашій країні.