Під час війни ніхто не може стовідсотково гарантувати тепло в наших оселях, крім нас самих!

Дата: 29.11.2022 16:16

Цьогорічна зима і, відповідно, опалювальний сезон обіцяють бути найскладнішими за всю новітню історію України. На тлі війни та можливих ракетних ударів з боку росії по електричних чи газорозподільних станціях  взагалі якийсь час опалення може не  бути, як і електроенергії.

Необхідно забезпечити у своїй оселі запас технічної та питної води, придбати світильники на акумуляторах, здатних світити сім-вісім годин поспіль, газовий пальник, на якому можна закип’ятити воду на чай, підігріти їжу, а також кілька пачок сухого спирту в таблетках, свічки, необхідно виконати роботи з ущільнення віконних та дверних отворів у приміщенні.

У зв’язку з тим, що жителі багатоповерхових будинків Сатанівської громади не створили ОСББ – прийшов час об’єднатись жителям кожного під’їзду! Необхідно виконати роботи з ущільнення віконних та дверних отворів у місцях загального користування в житлових будинках, розглянути можливість придбання потужних повербанків, генератора тощо.

Будь ласка, ставтеся до ситуації з розумінням! Не дамо російській нечисті нас  здолати!!!

Максимальний режим економії споживання електроенергії!

Максимальний режим економії споживання води!

Тримаймо стрій! Наш спокій і терпіння тут - підтримка наших воїнів на лінії фронту!

Слава Україні!