Звернення селищного голови Альберта Собкова, з приводу відключень електроенергії на території Сатанівської територіальної громади

Дата: 25.11.2022 16:32

Шановні жителі Сатанівської громади!

Цьогорічна зима і, відповідно, опалювальний сезон обіцяють бути найскладнішими за всю новітню історію України.

Після чергових терористичних обстрілів об’єктів критичної інфраструктури всієї країни ситуація залишається нелегкою. Тож у випадку зниження рівня напруги в оселі, потрібно пам'ятати: ситуація дійсно складна, ще не подолано наслідки атак на критичну інфраструктуру і в цей час є взагалі знеструмлені оселі, вулиці та населенні пункти.

На сьогодні в нашій громаді :

• Сатанівська селищна рада, усі комунальні заклади громади працюють!
  • відновлюємо роботу водопостачання, після підключення електроенергії, вода знову буде поступово з’являтися;
  • електропостачання відновлюється, енергетики працюють у дуже складних умовах, аварійних, не планових, відключень не уникнути ніяк;
  • медичні заклади Сатанівської громади працюють у звичайному режимі;
  • навчальні заклади працюють у змішаному режимі, підвоз дітей забезпечуємо, гаряче харчування дітей забезпечуємо.

Але мусимо зрозуміти, що ці дні, та й уся зима, будуть складними! Можливі постійні аварійні відключення!

Якщо ви знаєте одиноких, або літніх людей, яким потрібна допомога, будь ласка, повідомте нас! Не лишаємось байдужими!

Будь ласка, ставтеся до ситуації з розумінням! Не дамо російській нечисті нас здолати !!!

Прошу кожного особисто про максимальний режим економії споживання електроенергії!

Прошу кожного особисто про максимальний режим економії споживання води !

Прошу кожного особисто подбати про забезпечення тепла у своїй оселі!

Наш спокій і терпіння тут - підтримка наших воїнів на лінії фронту!

Слава Україні!