Національний банк України забезпечує функціонування банківської системи навіть за умови повної відсутності електроенергії

Дата: 25.11.2022 15:56

Національний банк України разом із системно важливими банками впроваджує план заходів для забезпечення безперервності роботи банківської системи на випадок тривалої відсутності електроенергії.

Системно важливими банками визначено перелік 760 чергових відділень, розташованих у Києві та у 275 населених пунктах 22 областей, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги навіть в умовах тривалої відсутності енергопостачання. Чергові відділення вже забезпечуються усім необхідним обладнанням та каналами зв’язку для безперервної роботи за відсутності електрики.