Розмір орендної плати за використання землі у смт Сатанів збільшено у 4 рази

Дата: 24.10.2022 14:42

Рішенням Господарського суду Хмельницької області від 19.10.2022 задоволено позовні вимоги Волочиської окружної прокуратури про внесення змін до договору та збільшення орендної плати за землю у 4 рази.

У 2014 році в смт Сатанів товариству передано в оренду земельну ділянку загальною площею 0,7718 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.

Відповідно до договору, укладеного до 22.03.2033, орендар сплачував до бюджету 24,4 тис грн у рік.

З часу укладення правочину нормативна грошова оцінка земель суттєво змінилась та на теперішній час вартість ділянки складає понад 1267 тис грн. У зв’язку з цим, розмір орендної плати також підлягав перегляду.

Внести зміни до договору добровільно орендар відмовився, а тому прокуратурою вжито заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку.  Відповідно, розмір орендної плати збільшено у 4 рази.

Заступник керівника Волочиської окружної прокуратури Віталій ПРОКОПЧУК