Як ветеранам отримати гроші на бізнес

Дата: 19.09.2022 18:43

Ветерани та сім’ї загиблих захисників можуть отримати гроші на розвиток власної справи. Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів запустив програму #ВАРТО.

Від 500 тисяч до мільйона гривень на розвиток бізнесу можуть отримати ветерани та сім'ї полеглих захисників. Також подаватися можуть юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани.

Щоб взяти участь у програмі, треба:
- заповнити аплікаційну форму;
- підписати її ЕЦП;
- подати до Фонду проєктну заявку в електронному вигляді у форматі PDF;
- статутні документи;
- витяг з ЄДР;
- довідка про керівний склад;
- копія УБД засновника організації-заявника;
- опис проєкту та кошторис;
- резюме членів команди проєкту;
- термін реалізації.

Заявки від аплікантів проходитимуть конкурсний відбір незалежною експертною комісією. Ті проєкти, які наберуть найбільше балів — отримають фінансування.

22 вересня представники Фонду проведуть онлайн-зустріч із зацікавленими в участі ветеранами. Зустріч відбудеться на платформі Zoom о 15:00. Аби доєднатися потрібно заповнити гугл-форму: https://forms.gle/QsnoaJyAzukFYDuq5.

Прийом заявок триватиме до 5 жовтня. Якщо виникають питання, пишіть на пошту veteranfundua@gmail.com з обов’язковим зазначенням теми листа “Конкурс Проєктів”. Більше деталей на сайті УВФ: https://veteranfund.com.ua/contests/varto/.