Розпочато Всеукраїнський рейд «Урок»

Дата: 09.09.2022 11:04

Фото без описуНа виконання вимог Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» в частині забезпечення обов’язкової повної загальної середньої освіти, завдань загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», з метою надання дітям з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітям, які переміщені (евакуйовані) з тимчасово окупованих територій або районів ведення бойових дій, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, відділом «Служба у справах дітей» Сатанівської селищної ради спільно з представниками: відділу соціального захисту населення, відділу освіти, культури, молоді і спорту, КП «Центру надання соціальних послуг» Сатанівської селищної ради,  Національної поліції України у Хмельницькій області, з 01.09.2022 року розпочато на території Сатанівської селищної територіальної громади  Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»,  з метою виявлення дітей, які не приступили до занять з 1 вересня 2022 року у закладах загальної середньої освіти, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої чи вищої освіти без поважних причин, запобігання дитячої бездоглядності, попередження правопорушень і злочинності серед них.