З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2022 09:41

Шановна Сатанівська громадо!

Фото без описуВід щирого серця вітаю з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Сьогодні процес державотворення триває. З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша країна, тому День  Державного Прапора та День Незалежності України нероздільно пов’язані із нашим військом і людьми, які  працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності, бо сьогодні продовжуються запеклі бої за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини та дочки нашої країни щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.
Ми є свідками подій, що мають великий вплив на майбутнє України, вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Дорогі земляки! Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, добра та достатку, щедрої долі та наснаги.
Зичу кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у Ваших домівках панує спокій та взаєморозуміння.

Україна вистоїть ! Україна переможе! Слава Україні! Слава героям!

З повагою селищний голова Альберт СОБКОВ