Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам Тернопільської та Хмельницької області

Дата: 19.08.2022 10:55

В серпні 2022 благодійний фонд "Посмішка ЮА" в партнерстві з місією JERU (міжнародні неурядові організації Welthungerhilfe, Concern Worldwide і CESVI) проводить збір даних для надання грошової допомоги ВПО для підтримки життя на новому місці.

Матеріальна допомога надається в розмірі 2220 гривень на кожного з членів родини та розраховується на три місяці.

Умови отримання допомоги:

Ви є внутрішньо переміщеною особою у період після 24.02.2022 року

Ви не отримували впродовж останніх 30 днів іншої допомоги від неурядових та міжнародних організацій.

Під час реєстрації при собі необхідно мати ОРИГІНАЛИ ТАКИХ ДОКУМЕНТІВ:

• Довідка ВПО
  • Ідентифікаційний код на дорослих (дитині по можливості)
  • Паспорт громадянина України на кожного члена родини, за відсутністю - інші документи, які посвідчують особу.
  • Свідоцтво про народження дитини
  • Виписка з реквізитами з банку ОДНОГО члена родини, на якого буде нарахована допомога за ВСІХ членів родини у форматі IBAN)

JERU повідомить зареєстрованих осіб про результати (позитивні чи негативні) їх реєстрації впродовж 15 робочих днів

Звернутися для реєстрації можна до Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради смт Сатанів вулиця Богдана Хмельницького 43