Товариство Червоного Хреста запрошує внутрішньо переміщених осіб на медичний огляд, діагностику та консультацію хірурга, гінеколога або психолога

Дата: 08.08.2022 09:28

Прийом відбудеться 11 серпня 2022 року о 10:00 годині у приміщенні ЦПМСД за адресою смт Сатанів вул. О. Цісара, 6.

Інформація про проєкт «Мобільні  медико-психологічні бригади» від Норвезького Червоного Хреста.

Мобільні медико-психологічні бригади – проєкт, який у Хмельницькій області спільно реалізують Норвезький Червоний Хрест та Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Проєкт підтримали: Хмельницька обласна військова адміністрація, районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування.

В рамках проєкту надається медична допомога внутрішньо переміщеним особам у населених пунктах Хмельницької області. Зокрема, огляд лікарів, діагностика, направлення до фахівців. За потреби працівники мобільних бригад надають необхідні медикаменти. Також надаються консультації психолога.

Всі послуги мобільні бригади надають за місцем розміщення внутрішньо переміщених осіб безкоштовно. Інформацію щодо графіку виїзду мобільних бригад шукайте у соціальних мережах.

Товариство Червоного Хреста України Хмельницька обласна організація

Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/755940097892173