Засідання "Комісії з питань захисту прав дитини" 4 серпня 2022

Дата: 05.08.2022 13:28

У Сатанівський селищній раді щомісячно проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на достатній рівень життя, охорону дитинства, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Фото без описуКомісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання щодо захисту прав та інтересів дітей.

4 серпня 2022 року під головуванням голови Сатанівської селищної ради Альбертом Собковим відбулося 10 чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглядалися питання:

• надання малолітній дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • доцільність призначення опікуна, піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування;
  • два питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків батьками відносно малолітніх та неповнолітніх дітей;

Фото без описуІнформувала по кожному із питань начальник відділу «Служба у справах дітей» Сатанівської селищної ради Олена Сльоз.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.