З сьогоднішнього дня, наказом голови Хмельницької ОВА, заборонено розведення багать та в'їзд в ліси всіма видами транспорту, крім велосипедів

Дата: 22.07.2022 11:54

Сьогодні, 22 липня, голова Хмельницької ОВА підписав наказ "Про встановлення обмежень перебування у лісах на території Хмельницької області на час дії правового режиму воєнного стану".

У наказі йдеться: "На час дії правового режиму воєнного стану заборонити розведення багать у лісах Хмельницької області, а також в’їзд до лісів, крім транзитних шляхів, усіх видів транспортних засобів (крім велотранспорту), за винятком тих, що використовуються Збройними Силами, Державною прикордонною службою, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації, Національною гвардією, Службою безпеки, Службою зовнішньої розвідки, Управлінням державної охорони, Міністерством внутрішніх справ України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, постійними лісокористувачами, користувачами мисливських угідь під час виконання цими особами службових повноважень".