На території Сатанівської ТГ заборонили використання питної води з системи централізованого водопостачання для зрошування (поливу) газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок

Дата: 04.07.2022 16:18

Сьогодні, 4 липня, опубліковане Розпорядження селищного голови №54/2022/нк "Про заборону використання питної води з системи централізованого водопостачання Сатанівської селищної ТГ для зрошування (поливу) газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок".

В Розпорядженні йдеться:

1.Заборонити використання питної води з системи централізованого водопостачання в населених пунктах Сатанівської селищної територіальної громади для зрошування (поливу)  газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок у період з 05 липня 2022 року по 31 серпня 2022 року включно.

2.Вважати  використання споживачами питної води в  населених пунктах Сатанівської селищної територіальної громади із системи централізованого комунального водопостачання для зрошування (поливу) газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок   нераціональним використанням питної води, яке приводить до виснаження джерел питного водопостачання.

3.КП «Сатанівське» забезпечити контроль за використанням води з системи централізованого комунального водопостачання в населених пунктах Сатанівської селищної територіальної громади, вживати до порушників відповідні заходи впливу (накладання штрафів, від’єднання несвідомих абонентів від мережі тощо).