День захисту дітей 2022

Дата: 02.06.2022 16:21

Уже традиційно 1 червня відзначається День захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов'язок дорослих - зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм свято, а завтра і завжди. Наші діти - це майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане лагідне слово - це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Неймовірне свято для дітей відбулося на території Сатанівської територіальної громади першого літнього дня. Концертно-розважальну програму підготував Міський будинок культури, зі святом привітав голова селищної ради Собков Альберт Іванович. Гарний настрій дарували учасники творчих колективів: театр естрадних мініатюр «АРТист», гурток естрадного вокалу, колектив спортивно-гімнастичної хореографії «Товтри».  Різноманітні спортивні конкурси, патріотичні естафети, караоке, конкурс малюнків «Мир у моїй Україні», вікторина про наш рідний край - все це чекало на усіх дітей!Майстер-клас «Плетіння патріотичних фенічків» та книжкова виставка «Моє щасливе дитинство» від Сатанівської бібліотеки, майстер-клас «Ліпка з глини», майстер- клас «Виготовлення переможної на Євробаченні панамки із гофропаперу», аквагрим для дітей від Сатанівського ДНЗ «Веселка». Справжнім сюрпризом стала лотарея від народного депутата Олександра Гереги. Свято завершилось патріотичним флеш-мобом «Ой у лузі червона калина».  Море позитиву, гарного настрою запальної енергії отримали всі гості свята.