До уваги жителів будинку №1 по вул. Хоркуци 1, смт Сатанів

Дата: 13.04.2022 11:45

КП «Сатанівське» повідомляє, що з метою достовірності показів обсягів споживання води та водовідведення, будуть проводитись щомісячні контролюючі заходи щодо фіксування розбіжностей показників центрального водолічильника та сумарних показників індивідуальних водолічильників жителів будинку №1 по вул. Хоркуци 1 смт Сатанів.

У разі невідповідності показів вищезазначених витрат будуть вчинені заходи по виявленню самовільних приєднань до системи комунального водопостачання.

Порушникам буде припинено надання послуг у водокористуванні з подальшим притягненням до адміністративної відповідальності згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Відновлення надання послуг відбуватиметься після реєстрації та оплати всіх робіт пов’язаних із самовільною врізкою та за проведення робіт по від’єднанню та повторному приєднанню до мережі водопостачання та водовідведення.

У випадку виявлення самовільних приєднань в будь якій квартирі даного будинку, приведе до відключення та опломбування центрального водолічильника.

Адміністрація КП «Сатанівське».

Адміністрація КП «Сатанівське».