Як діяти при виявленні авіа- та бойових снарядів, залишків авіаційних бомб, мін, інших боєприпасів, залишків літальних (у т.ч. безпілотних) апаратів.

Дата: 04.04.2022 15:33

Категорично заборонено наближатись до вищезазначених предметів, у т.ч. вживати заходів щодо їх знищення.
Про такі знахідки слід негайно повідомити правоохоронні органи: поліцію, СБУ, а також органи ДСНС.
Також слід забезпечити неможливість доступу до вказаних місць сторонніх осіб, а за можливості -по периметру потрібно виставити охорону. У жодному разі до прибуття правоохоронних органів не розчищати підходи до вказаних предметів.
Не заважати, а за необхідності, допомагати працівникам правоохоронних органів при проведенні огляду місця події та подальшого досудового розслідування.