25 березня 2022 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сатанівської селищної ради

Дата: 29.03.2022 14:10

Члени виконкому розглянули та ухвалили необхідні і важливі рішення.

Схвалено Програму «Підтримка підрозділів територіальної оборони та Збройних сил України на  2022 рік», у зв'язку з воєнним станом в нашій країні були внесені зміни до програм: внесено зміни до Програми соціального захисту та надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення , які зареєстровані та проживають на території Сатанівської селищної ради на 2022 рік, внесено зміни до Програми підтримки комунального підприємства «Сатанівське» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2022 рік, внесено зміни до Програми захисту  населення  і  територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Сатанівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Підтримано ряд рішень, які підготував відділ «Служба у справах дітей» Сатанівської селищної ради та рішення, які були підготовлені працівниками виконавчого органу ради (затверджено акти по вирізці сухостійних та аварійних дерев, затверджено склад експертної комісії Сатанівської селищної ради, внесено зміни до складу Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Сатанівської селищної ради, делегувано повноваження щодо організації та оформлення документів по приватизації державного житлового фонду тощо.