"Хмельницькгаз Збут" просить бізнес сумлінно сплачувати за енергоресурси

Дата: 15.03.2022 16:52

Попри російську агресію, ТОВ "Хмельницькгаз Збут", що працює під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ", забезпечує стабільні поставки блакитного палива та електроенергії для представників бізнесу та бюджетних організацій, що уклали контракти з компанією.

У складні для українців часи постачальник реалізує природний газ для непобутових споживачів з нульовою націнкою – за вартістю закупівлі імпортного ресурсу в країнах ЄС.

До того ж упродовж воєнного стану клієнтів компанії не відключатимуть ані за борги, ані за небаланси. Адже головне – це забезпечити надійний тил і зберегти стабільну роботу підприємств регіону, особливо тих, що належать до критичної інфраструктури.

Однак для продовження безперебійних поставок енергоресурсів вкрай важливе значення мають вчасні розрахунки за них. Саме тому в «Хмельницькгаз Збуті» закликають непобутових споживачів сплачувати за блакитне паливо та електроенергію згідно з умовами укладених договорів. Якщо ж фінансове здоров’я підприємства наразі залишає бажати кращого, розраховуватися за енергоресурси можна частинами. Наприклад, кожні два-три дні.

Лише сумлінне виконання власних зобов’язань усіма учасниками ринку допоможе підтримати економіку держави під час війни та наблизить перемогу.

Слава Україні!