"Хмельницькгаз Збут" обнулив комісію при сплаті за газ

Дата: 11.03.2022 08:16

У складні для українців часи ТОВ "Хмельницькгаз Збут", що працює під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ", робить усе можливе, аби споживачі не наражалися на небезпеку. Тому компанія та її фінансові партнери встановили комісію при сплаті за блакитне паливо через онлайн-сервіси у 0%.

Отож, розрахуватися за енергоресурс, не витрачаючи зайвих гривень, можна за допомогою:

Відтепер для клієнтів компанії е-сервіси не лише безпечні та зручні, а й вигідні.

Від 8 березня 2022 року комісію за онлайн-платежі не стягують також системи: Кошт, iPay та Portmone. Незабаром аналогічні налаштування зробить й EasyPay.

До слова, на сайті компанії є також можливість перерахувати кошти на підтримку української армії. Охочим не варто вагатися. Адже кожна гривня для ЗСУ наближає Україну до перемоги.

Крім того, будь-які обмеження на оплату картками єПідтримки вже відсутні. Коштами за вакцинацію можна розрахуватися за блакитне паливо.

Нагадаємо, під час воєнного стану газовики не припинятимуть постачання енергоресурсу боржникам, а також не штрафуватимуть за невчасні платежі.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.