Увага! Обов'язково дотримуйтесь режиму світломаскування в темну пору доби!

Дата: 27.02.2022 11:56

Шановні громадяни. Просимо дотримуватись режиму світломаскування в темну пору доби. Не вмикайте освітлення ззовні та всередині своїх будинків, щільно зашторюйте вікна, щоб не проходило світло від екранів телефонів та телевізорів. Окремо просимо звернути увагу на різноманітні лампочки, котрі розташовані на лічильниках електроенергії, автомобілях тощо — такі лампочки просимо закривати непрозорим матеріалом (картон, ізоляційна стрічка і т. п.)

Враховуючи нашу гористу місцевість та протяжні густі ліси, противник може використовувати їх для непомітного просування ДРГ або переховування виснажених деморалізованих втікачів.

Пам'ятайте - для ворога наша місцевість незнайома, не бачачи орієнтирів він не буде знати як просуватись в сторону наших населених пунктів. Крім того, світломаскування потрібно, щоб противник не міг дізнатися де жилі, а де покинуті приміщення. У відчаї, ховаючись від наших захисників або бажаючи поповнити запаси провізії та води, озброєні вороги можуть вчиняти вбивства, мародерства та інші злочини проти цивільного населення.

Вірте та допомагайте нашим захисникам! Перемога буде за нами!

Слава Україні!