З понеділка, 21 лютого, всі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади громади відновлюють очний освітній процес

Дата: 18.02.2022 10:06

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, 18 лютого, відбулось четверте засідання комісії ТЕБ і НС виконавчого комітету Сатанівської селищної ради.

На порядок денний виносилось 2 питання:

1. Про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Сатанівської селищної ради територіальної громади,

2.Про відновлення очного освітнього процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти Сатанівської селищної ради територіальної громади та Іванковецького ДНЗ «Дзвіночок».

Рішення комісії: У зв’язку зі стабілізацією епідемічної ситуації, зменшенням зростання захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції, поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, повністю відновити очний освітній процес в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Сатанівської ТГ з понеділка, 21 лютого.

З протоколом засідання можна ознайомитись за посиланням: https://satanivska-gromada.gov.ua/docs/1193410/