З Днем місцевого самоврядування в Україні
Ще за часів Київської Русі самоврядування набуло громадянського значення та знаходило свій вияв у народних віче. Сьогодні право громадян брати участь в управлінні державними справами, вільно обирати та бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування гарантоване Конституцією України.
Подальше вдосконалення та розвиток місцевого самоврядування є важливим напрямом та неодмінною умовою соціально-економічного та культурного розвитку сіл, селищ та міст, запорукою входження України до європейської та світової спільноти. Зміцнення народовладдя — одне з пріоритетних завдань на майбутнє!
І саме місцевому самоврядуванню передаються найбільші повноваження, ми можемо втілювати у життя найамбітніші плани!
З нагоди свята висловлюю вдячність та слова вітання депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам апарату Сатанівської селищної ради та ветеранам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.
Нехай щира людська вдячність та повага буде найважливішою оцінкою діяльності, а любов та підтримка близьких і рідних зігріває ваші серця.
Зі святом!
Селищний голова Альберт СОБКОВ