«Козаку найперше – воля, козаку найперше – честь»
В Іванковецькій ЗОШ було проведено тиждень української мови та літератури «Козаку найперше – воля, козаку найперше – честь», присвячений Дню української писемності та мови.
Найрізноманітніші заходи тривали впродовж 8 - 12 листопада 2021 р.
Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатий світ краси рідної української мови та козацької слави, вшанувати пам'ять видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Педагоги поставили за мету поєднати вивчення багатства рідної мови з величністю історії України, виховувати патріотичні почуття.
Учні брали участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності, естафеті «Будуймо державу вкраїнського слова», у виставці живих картин «Літературна галерея». На завершення команди 6-7 класів перевірили свої знання з української мови в інтелектуальній грі «Козацькі забави».
Заходи, що проходили в рамках тижня, не залишили байдужими юнаків та дівчат. Для багатьох вони стали поштовхом до поглибленого вивчення історії, художньої літератури та вдосконалення навичок володіння рідною мовою.