Городоччанку судитимуть за умисне вбивство

Дата: 26.10.2021 19:20

За процесуального керівництва прокурорів Волочиської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням жительки м. Городок, 1972 року народження, за умисне вбивство своєї знайомої.

Трагедія сталася на початку червня 2021 року в м. Городок Хмельницького району.

Як встановлено слідством, напередодні трагедії обвинувачена, її співжитель та потерпіла в будинку співжителя вживали спиртні напої. Під час спільного застілля між обвинуваченою та потерпілою виникла сварка, в ході якої жінка намагалася вигнати з будинку співжителя знайому, однак їй це не вдалося. Наступного дня конфлікт між ними продовжився і обвинувачена, на ґрунті ревнощів, з метою позбавлення життя умисно цілеспрямовано нанесла потерпілій один удар кухонним ножем в життєво важливий орган – в  грудну клітину. Проникаюче ножове поранення грудної клітини з пошкодженням серця виявилося для потерпілої смертельним.

Підозрювану в порядку ст. 208 КПК України затримано та слідчим суддею задоволено клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Її дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 КК України, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 7 до 15 років.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Волочиської окружної прокуратури Алла ТУРАНСЬКА