Для запобігання поширенню COVID-19 на території Сатанівської ТГ встановлюються додаткові обмеження

Дата: 21.10.2021 22:12

Сьогодні, 21 жовтня 2021 року, відбулось позачергове засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сатанівської селищної ради. На порядок денний було винесене одне питання: "Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Сатанівської ТГ". Згідно протокольного рішення комісії передбачається вжиття додаткових заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19 на території Сатанівської ТГ. Серед інших, передбачаються обмеження для підприємств, установ  та організацій всіх форм власності, які знаходяться на території Сатанівської селищної ради ТГ :

• Організувати роботу продовольчих та непродовольчих ринків виключно за умов розрахунку - 1 людина на 10 квадратних метрів та при наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 годин або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).
  • Організувати роботу закладів торгівлі - продовольчих та непродовольчих , кіосків, магазинів , супермаркетів , гіпермаркетів виключно за умов розрахунку -1 людина на 10 квадратних метрів , дотримання соціальної дистанції не менше 2-х метрів та при наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників негативного результату тестування на COVID -19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години або документа , що підтверджує вакцинацію від COV1D-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).
  • Організувати роботу закладів сфери послуг ( перукарні, салони краси ) виключно за умов наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).
  • Організувати роботу закладів розміщення ( готелів , хостелів ) виключно за умов наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COV1D-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).
  • Організувати здійснювати прийом відвідувачів суб’єктами господарювання які провадять діяльність у сфері громадського харчування ( барів , ресторанів , кафе тощо ) за умови наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників , а також відвідувачів негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години або документа , що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини ( жовті сертифікати ) та наповненості закладу на 50 % , з розрахунку не більше 4-х осіб за столиком та дотримання відстані 2-х метрів між столиками.
  • Організувати проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів за умови наявності в організаторів та відвідувачів негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).
  • Організувати роботу спортивних залів, фітнес-тренерів, басейнів за умови наявності у працівників, а також відвідувачів негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).
  • Організувати приймання відвідувачів закладів культури (МБК, СБК) кінотеатрів за умови наявності у працівників, а також відвідувачів негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).
  • Визначити роботу суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, з 06.00 до 23.00 години.

Повний текст протоколу: