"Висловлюємо велику вдячність усім, хто стоїть сьогодні в ім’я миру в Україні..."

Дата: 13.10.2021 21:32

Вітання селищного голови з Днем захисників та захисниць України та Святом Покрови пресвятої Богородиці:

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів та дочок України.

Схиляємо голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну!

Висловлюємо велику вдячність усім, хто стоїть сьогодні в ім’я миру в Україні, і мова йдеться не лише про кремезних чоловіків, адже серед тих, хто захищає наш спокій, є й тендітні дівчата і жінки. Впевнений, що завдяки усім Вам наші домівки у надійних руках!

Божої благодаті, дорогі захисники і захисниці, нехай ворожі кулі оминають, а Ваші рідні як найшвидше побачать вас здоровими й усміхненими вдома.

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість жити у мирній та процвітаючій Україні.

Вітаю і жителів нашої громади з цим світлим святом, яке уособлює мужність, звитягу, героїзм усіх поколінь українських захисників! Бажаю, щоб сила кожного боронителя країни живилась любов’ю та підтримкою близьких людей! Зичу Вам міцного  здоров’я, особистого щастя, успіхів, невичерпної енергії і покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!

Слава Україні!

Героям слава!