За продаж тютюнових виробів неповнолітній особі на підприємця з Сатанова накладено адміністративне стягнення

Дата: 01.10.2021 20:15

15 вересня 2021 р. до відділу поліцейської діяльності № 1 Хмельницького РУН ГУНП в Хмельницькій області (м. Городок) надійшло звернення з приводу порушень правил торгівлі одним з підприємців смт Сатанова Сатанівської ТГ Хмельницького району Хмельницької області.

Дане повідомлення зареєстровано в єдиному обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події ВПД №1 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області за № 2411 від 15.09.2021 року.

В ході розгляду даного звернення складено адміністративний протокол за частиною 2 статті 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами). Адміністративні матеріали направлено до Сатанівської ТГ Хмельницького району Хмельницької області, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

30 вересня Адміністративною комісією Сатанівської селищної ради було прийнято рішення про визнання суб’єкта підприємницької діяльності винним у вчиненні адміністративного правопорушення за частиною 2 статті 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами) та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.