Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу сформував рейтинг серед громад Хмельницької області

Дата: 13.08.2021 22:38

«Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував та оприлюднив свій рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч. Такий рейтинг враховує 40 різних показників і відображає інституційну привабливість громад у 2021 році. Проаналізували успішність громад і в Хмельницькій області. До рейтингу потрапило 59. Список очолила Кам’янець-Подільська громада, «пасе задніх» - Городоцька. До слова, серед останніх критеріїв, які додали в Центрі економічних досліджень та підтримки бізнесу були:

• наявність SECAP на власних інформаційних ресурсах громади, та доступність пошуку;
  • укладені ЕСКО контракти в громаді;
  • наявність на територіях громади вітропарків та сонячних станцій та їхня потужність;
  • наявність власного бренду громади.

Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/hto-ocholiv-reyting-kraschih-gromad-hmelnichchini-spisok-11403665.html