Городоцький РС УДМС інформує: послуга «ID-14»: один візит-одразу 2 послуги!

Дата: 29.07.2021 15:37

Послуга «ID-14»- це комплексна послуга 2 в 1, яка передбачає оформлення ID-картки одночасно із можливістю зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків з подальшим відображенням інформації про реєстраційний номер платника податку у паспорті громадянина України. Ця послуга доступна особам, які досягли 14-ти річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше.

Вона надається безкоштовно за бажанням особи та для її отримання необхідно:

• свідоцтво про народження;
  • оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них (у разі відсутності таких документів або у разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України);
  • довідку про реєстрацію місця проживання.

Подати документи на оформлення ID-картки вперше, а також отримати інші адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України,  громадяни можуть у Городоцькому РС УДМС за адресою: вул. Грушевського, 45, контактний телефон: (03851) 3-15-94.

Графік роботи підрозділу з вівторка по п’ятницю з 9.00-18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

У разі виникнення питань мешканці району можуть звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.