З перевіркою до несумлінних батьків

Дата: 17.07.2021 21:16

Фото без опису15 липня відділом соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Сатанівської селищної ради спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг» та поліцейським офіцером громади Валентином ОЛЕЩУКОМ відбувся виїзд в Бубнівський старостинський округ, оскільки щодо сімей з дітьми надійшла інформація про незадовільні умови проживання та невиконання батьківських обов’язків.

Здійснена перевірка цільового використання державної допомоги, та наголошено про відповідальність за нецільове використання коштів згідно чинного законодавства.

Фото без описуПроведено профілактичні бесіди про відповідальність за несумлінне виконання батьківських обов’язків, батькам надано рекомендації щодо придбання необхідних для дітей продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни, постільної білизни та рекомендації щодо утримання житла в належному санітарному стані, приготування їжі та догляду за дітьми… Особливо наголошувалось на необхідності приведення у відповідність санітарно-гігієнічних норм проживання сімей.

У разі повторення випадків невиконання батьківських обов’язків щодо батьків буде порушено питання про притягнення до адміністративної відповідальності.