Виконком розглянув і ухвалив важливі рішення

Дата: 21.05.2021 16:34

Понад десять важливих питань для жителів нашої громади розглянуто 20.05.2021 року під час чергового засідання виконавчого комітету Сатанівської селищної ради.

Згідно порядку денного розглянули питання: про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі  та затверджено Положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та її склад, затверджено Положення про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів населених пунктів Сатанівської селищної ради, затверджено  Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти.

Також затверджено акти обстеження виявленого безхазяйного майна у Бубнівському старостинському окрузі.

Виконком розглянув і ухвалив важливі проекти рішень, які стосувались укладання, підписання договорів дарування та представлення інтересів малолітніх дітей тощо.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, присвоєння поштової адреси, видача дублікатів на втрачені свідоцтва на домоволодіння, зрізання зелених насаджень та інші.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які, відповідно до регламенту, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сатанівської селищної ради.