Сатанівська територіальна громада успішно подала клопотання для отримання фінансування у рамках Інтернет-субвенції

Дата: 17.05.2021 15:16

Сьогодні, 17 травня, Сатанівська селищна рада подала офіційне клопотання на отримання фінансування у рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості за проектом Міністерства цифрової трансформації України "Інтернет-субвенція 2021".

Мета проекту - надати технічну можливість для 1.5 млн українців вперше підключитися до оптичного інтернету, підключити 6 тисяч навчальних, медичних, культурних закладів до оптичного інтернету та перше покрити 3 тисячі українських сіл оптичними мережами.

Можливість отримати інтернет-субвенцію мають 11 населених пунктів нашої громади, котрі не мають покриття оптично-волоконним інтернетом і в котрих присутні об'єкти соціальної інфраструктури (школи, бібліотеки, медичні заклади тощо): Бубнівка, Веселець, Зверхівці, Калинівка, Курівка, Липівка, Мартинківці, Олександрівка, Сатанівка, Тарасівка та Хоптинці.

Далі чекаємо на рішення Мінцифри про надання фінансування у рамках інтернет-субвенції.

Детальніше про проект "Інтернет-субвенція": https://bb.gov.ua/