Оголошення про проведення відбору на заміщення вакантної посади

Дата: 14.05.2021 14:59

Сатанівська селищна рада запрошує на співбесіду бажаючих зайняти посаду головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради.

21 травня 2021 року о 14.00 год. буде проведено співбесіду із претендентами на заміщення вакантної посади головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України,
  • вільне володіння державною мовою,
  • повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж бухгалтерської роботи за професіями керівників нижчого рівня: для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років,
  • знання ПК на рівні досвідченого користувача, практичні навики роботи з програмним забезпеченням для бюджетних організацій.

Особи, які бажають взяти участь у співбесіді, повинні до 21.05.2021 р. подати у Сатанівську селищну раду (смт Сатанів, вул. Бузкова, 135 Ж, 2 поверх адмінбудівлі Сатанівської селищної ради, Твардовська Ж.В., керуюча справами виконкому Сатанівської селищної ради, у робочі дні з 8:00 до 17:00, 0984674580):

• резюме;
  • копію диплома про освіту ;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки;
  • інші документи, які підтверджують професійні та кваліфікаційні навики.

Співбесіда відбудеться за адресою:

смт Сатанів, вул. Бузкова, 135 Ж, 2 поверх адмінбудівлі Сатанівської селищної ради, актовий зал о 14:00 годині.