Оголошення про конкурс на заміщення посади директора Бубнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІII ступенів-дитячий садок» Сатанівської селищної ради Хмельницької області

Дата: 26.04.2021 20:29

Відповідно до розпорядження селищного голови, з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора посади директора Бубнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-Ш ступенів-дитячий садок» Сатанівської селищної ради Хмельницької області, що знаходиться за адресою: с. Бубнівка, Хмельницький район, Хмельницька область, оголошується конкурс на заміщення посади директора посади Бубнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-Ш ступенів-дитячий садок» Сатанівської селищної ради Хмельницької області .

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі з 26 квітня 2021 року по 25 травня 2021 року.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора відбудеться 24 червня 2021 року.

Вимоги до претендентів на посаду директора

1. є громадянином України;
  2. вільно володіє державною мовою;
  3. має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста магістра (спеціаліста);
  4. стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. копія паспорта громадянина України;
  4. копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  5. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  6. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  7. довідка про відсутність судимості;
  8. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  9. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від ЗО серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року№ 102.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється уповноваженим органом Сатанівської селищної ради. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Документи подаються до Сатанівської селищної ради за адресою: вул. Бузкова 135 ж смт Сатанів Хмельницької області, приміщення адмінбудівлі Сатанівської селищної ради, 2 поверх, 0984674580 -ТВАРДОВСЬКА Жанна Валеріївна