"Слава нашим воїнам-героям минулого і сьогодення! Слава їх героїзму, відданості і мужності!"

Дата: 08.05.2021 21:29

Шановні ветерани війни, воїни ООС (АТО), жителі Сатанівської громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

З кожним роком тихішим стає відлуння тривожної грози Другої світової війни, нас залишають учасники та свідки тих трагічних подій. Однак  пам’ять про найстрашнішу війну людства та вдячність воїнам-визволителям живе у наших серцях та житиме у серцях майбутніх поколінь. В пам’яті українського народу, мов у генетичному коді, назавжди закарбувалися спогади про страждання й випробування, які випали на його долю, про незламність духу та волю до життя. Кожен з нас зберігає в душі щиру гордість за своїх батьків і дідів, які захищали свою рідну землю.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Слава Україні!

З повагою,