День пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходитиме без масових зібрань

Дата: 07.05.2021 08:40

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В зв’язку з запровадженням карантинних заходів в Україні, через ризик розповсюдження коронавірусу, мітинг-реквієм і покладання квітів до меморіалів проходитимуть в обмеженому варіанті, без масового скупчення людей.

Покласти квіти до пам’ятників та меморіалів, присвяченим увічненню перемоги над нацизмом та вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни можуть і усі бажаючі мешканці громади, адже День пам’яті та примирення, 76-та річниця з Дня перемоги - це дуже важливі пам’ятні дні для кожного. Та варто враховувати, що ще тривають карантинні обмеження. Заборонено перебувати в громадських місцях без маски, проводити заходи за масової участі людей тощо. Просимо з розумінням поставитися до ситуації, не допускати масових скупчень людей та розповсюдження хвороби.