Оголошення про оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Дата: 23.04.2021 20:32

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Ярмолинецька РДА повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території для розміщення об’єкта побутового обслуговування по вул. Подільській в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області. Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Сатанівську селищну раду Хмельницької області.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту детального плану території.

Ознайомитися з проектом детального плану території та подати свої зауваження і пропозиції можна за адресою: 32034, Хмельницька обл., смт Сатанів, вул. Бузкова, 135Ж.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій Зарічна Тетяна Станіславівна, тел. (03851)42296, satanivgromada@ukr.net.

Термін подання зауважень та пропозицій становить 30 днів і триватиме до  24.05.2021 року. Пропозиції та зауваження подані після встановленого терміну, не розглядаються.

Зважаючи на карантинні обмеження просимо свої зауваження та пропозиції подавати переважно у електронному вигляді.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться 25.05.2021 року в смт Сатанів Хмельницької області.

Місце проведення: Приміщення селищної ради в смт Сатанів. Початок о 1400.