Уточнення до громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів щодо зразків герба та прапора сіл, що входять до складу Сатанівської селищної ради

Дата: 25.03.2021 13:53

Третього березня 2021 року Сатанівською селищною радою було розпочато громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів щодо зразків герба та прапора сіл, що входять до складу Сатанівської селищної ради. З зображеннями зразків та прапорів, що винесені на громадське обговорення, можна ознайомитись за посиланням: https://satanivska-gromada.gov.ua/news/1614788582.

На розгляд від автора надійшов ще один варіант герба та прапора с. Куманів:

Опис герба села Куманів

В лазуровому щиті три срібних гори, середня вища, обтяжених червоним куманцем; над середньою горою золоте сонце без обличчя з шістнадцятьма променями, з двох бічних гір б'ють срібні фонтани. Щит вписаний в золотий картуш і увінчаний золотою сільською короною. Внизу щита напис "Куманів" і рік "1404".

Опис штандарта села Куманів

Квадратне полотнище поділене горизонтально на дві рівновеликі смуги у п'ять зламів, бічні нижчі від середнього. На білій смузі червоний куманець, на синій смузі жовте сонце без обличчя з шістнадцятьма променями, по сторонам від якого з бічних зламів б'ють білі фонтани.

Пояснення символіки

Куманець - символ назви села; гори - символ місцевості, фонтани означають велику кількість мінеральних джерел.