З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2021 19:18

19 березня 2021 року в залі засідань Сатанівської селищної ради відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначатиметься 21.12.2021 року.

З професійним святом працівників цієї сфери привітали селищний голова Альберт Собков, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, представник партії «За конкретні справи» Василь Накутний, заступник Сатанівського селищного голови Михайло Бурячок.

Працівників КП «Сатанівське» було відзначено грамотами та цінними подарунками від Сатанівської селищної ради та від районної організації політичної партії «За конкретні справи».