Сатанівська територіальна громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Інформація Сатанівської селищної ради Городоцького району Хмельницької області про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 22.02.2021 16:40
Кількість переглядів: 438

Фото без опису

1.Мета проведення робіт: проведення конкурсу з відбору виконавців робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки.

2.Дані про земельну ділянку.

Земельна ділянка площею 8,6683 га, кадастровий номер 6821255500:01:001:0018, в смт Сатанів, вулиця Курортна, 40 Городоцького району Хмельницької області, з цільовим призначенням – 03.03 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, належить до категорії земель - землі житлової та громадської забудови.

3. Умови конкурсу:  претендентам на участь в конкурсі потрібно подати до конкурсної комісії документи відповідно до Положення  про порядок закупівлі послуг  за виконання робіт із землеустрою, оцінки земель  та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах затвердженого  рішенням 17 сесії  Сатанівської селищної ради 7 скликання від 29 березня 2017 року, №6-17-2017.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів робиться відмітка: «На конкурс з відбору виконавців робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки» із зазначенням об’єкту та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією про вартість виконання робіт. Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання,  претендент до участі в конкурсі не допускається.

4.Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців експертної грошової  оцінки земельної ділянки за формою згідно з додатком 1 «Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» затвердженого рішенням 17 сесії  Сатанівської селищної ради 7 скликання від 29 березня 2017 року, №6-17-2017.

  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі осіб платників податків  або копія сторінок паспорта для осіб які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента-фізичної особи - підприємця).
  • згода на обробку персональних даних (для претендента-фізичної особи - підприємця) згідно з додатком 2 порядку.
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента-юридичної особи)
  • копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою і земле оціночних робіт;
  • сертифікат суб’єкта оціночної діяльності;
  • кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експерно-грошової оцінки земельної ділянки.

5.Строк подання конкурсної документації: до 22 березня 2021 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи:

32034, Хмельницька  область, Городоцький район, смт Сатанів,  вул.Бузкова,  135Ж, Сатанівська селищна рада Городоцького району Хмельницької області.

7.Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 27 березня 2021 року о 11.00.

8. Місце проведення: Хмельницька  область, Городоцький район, смт Сатанів,  вул. Бузкова,  135Ж, Сатанівська селищна рада Городоцького району Хмельницької області (зал засідань).

9. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

32034, Хмельницька  область, Городоцький район, смт. Сатанів, вул.Бузкова,  135Ж, Сатанівська селищна рада Городоцького району Хмельницької області.

Телефон для довідок: +380964910467.

Контактна особа – Зарічна Т.С


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь